השוואת מחירים לעסקים קטנים ובינוניים

מקס עסקים

אם אתם עדיין לא נמנים על בתי העסק הנהנים משירותי max עסקים, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות משירות מהיר, אמין ומקצועי.

שנות פעילות: 21

מספר טלפון לשירות לקוחות:
03-6177766

Showing all 6 results

Showing all 6 results

Showing all 6 results

Showing all 6 results

Showing all 6 results

הלוואה לעסקים ממקס עסקים

הלוואות חוץ בנקאיות והלוואות בערבות המדינה לעסקים
תיאור ההלוואה
  • הלוואה עד 150,000 ש״ח ללא שיעבודים
  • חלוקה של עד 84 תשלומים
  • תהליך מהיר ופשוט יחסית- עד 3 ימים והכסף בחשבון
מאפיינים עיקריים

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת מקס עסקים

הלוואה לעסקים ממקס עסקים | צ׳ק בוקס השוואת מחירים לעסקים

השאר פרטים בטופס מטה ונציג יחזור אליך בהקדם

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתר

זה מה שהגולשים וגולשות שלנו חשבו על מקס עסקים
איכות
100%
מחיר
100%
שירות
100%

ביקורות וחוות דעת מ-0 גולשים

There is no text review yet.

no reviews
אודות מקס עסקים

חברת max בהובלת יו”ר החברה, ירון בלוך, והמנכ”ל רון פאינרו נמצאת בשליטת קרן ההשקעות האמריקאית ורבורג פינקוס (75%), וכן מוחזקת בידי מנורה וכלל ביטוח (10% כל אחד) ואלייד שבהובלת יצחק סואר (5%).

חברת max היא חברת פיננסיים מהמובילות בישראל המציעה מגוון רחב של שירותי אשראי, ועד כה הנפיקה מעל 2 מיליון כרטיסי אשראי – ממותגי ויזה ומאסטרקארד העולמיים. כמו כן, ממוקמת בשנים האחרונות במקום הראשון מבין חברות האשראי בישראל, בקצב גידול כרטיסי אשראי.

החברה מציעה ללקוחותיה העסקיים תחת המותג “max עסקים” פתרונות תשלום מתקדמים (סליקה), פתרונות אשראי ומימון חוץ בנקאי, ניכיון תשלומים, וכן כרטיסי אשראי עסקיים.

החברה מחזיקה בתיק אשראי מהגדולים בישראל, מבין חברות האשראי, שעומד על כ- 6 מיליארד שקלים, בנוסף הינה מהמובילות בשוק הסליקה בישראל וגם בתחום זה הציגה במהלך השנים האחרונות max עסקים את הצמיחה המרשימה ביותר מבין חברות האשראי בישראל. כיום, יותר מ-40 אלף בתי עסק נהנים מהשירותים הפיננסיים של max עסקים.

max עסקים מציע לבעלי עסקים להמשיך את הפעילות העסקית שלהם מכל מקום ובכל זמן, באמצעות סליקה אינטרנטית ודיגיטלית המאפשרת קבלת תשלום בכל דרך, החל מעמוד תשלום באתר האונליין, דרך אפליקציה לקבלת תשלום ועד לממשק למחשב. בתי עסק יכולים להצטרף ל- max עסקים בצורה דיגיטלית, פשוטה ומהירה ולהתחיל לסלוק כבר ביום למחרת.

בנוסף, לאחרונה max עסקים נכנס לרשימה המכובדת של החברות שאושרו על ידי מדינת ישראל כמוסמכים להעניק הלוואות הערבות המדינה.

max מציבה בראש סדר העדיפויות שלה, מאז הוקמה בשנת 2000, את התפישה לפיה הלקוח קודם לכל.

בין אם באמצעות שירות קשוב וענייני ובין אם בעזרת חבילת מוצרי אשראי ופתרונות תשלום המותאמים לפרופיל הלקוח.

הגישה ממוקדת הלקוח מעניקה ללקוחות החברה יתרון ברור. זאת, במיוחד בעולם האשראי, בו ישנה חשיבות עליונה לצרכיו האישיים של מחזיק כרטיס.

נכס חשוב נוסף עבור max הינו ההון האנושי האיכותי המניע את החברה. מעל ל- 1600 עובדים, אשר ממוקמים במשרדי החברה הראשיים בבני-ברק, מציגים מערך שירות לקוחות איכותי במיוחד, העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר במתן שירות. בשנת 2020 נבחרה max למקום ה- 18, כ- “100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל” (לפי דירוג CofaceBDI ומגזין TheMarker).

עובדי החברה עוסקים, באופן פעיל ויומיומי, בתרומה ובהתנדבות בקהילה בתוכה היא פועלת, עם דגש על קידום וטיפוח דור העתיד.

נושא איכות הסביבה עומד גם הוא בראש סדר היום של max וכולל גם פעילות ענפה של מנהלי ועובדי החברה. האחריות הסביבתית של חברת max באה לידי ביטוי במחשבה ירוקה בתוך ומחוץ למשרדי החברה. לאחרונה אף הוענק ל-max תו התקן הסביבתי המוביל בעולם – ISO 14001 – על פועלה בתחום וכן זכתה בשנים האחרונות לדירוג פלטינה בדירוג מעלה לאחריות חברתית תאגידית בשנת 2010.

אם אתם עדיין לא נמנים על בתי העסק הנהנים משירותי max עסקים, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות משירות מהיר, אמין ומקצועי.

    השאר פרטים בטופס מטה ונציג יחזור אליך בהקדם

    שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתר