השוואת מחירים לעסקים קטנים ובינוניים

Voxia

חברת VOXIA הינה חברת אינטגרציה המתמחה ביישום רשתות תקשורת ומרכזיה לעסקים. החברה מספקת שירותי ייעוץ, ארכיטקטורה, התקנה, הטמעה, תחזוקה ותמיכה של רשתות תקשורת טלפוניה, עם דגש על מרכזיות IP, פתרונות מבוססי תוכנה וטכנולוגיות VoIP

שנות פעילות: 12

מספר טלפון לשירות לקוחות:
073-717-5000

זה מה שהגולשים וגולשות שלנו חשבו על Voxia
איכות
100%
מחיר
100%
שירות
100%

ביקורות וחוות דעת מ-0 גולשים

There is no text review yet.

no reviews
אודות Voxia

שנות פעילות: לא ידוע

ווקסיה – פתרונות תקשורת חכמים

חברת VOXIA הינה חברת אינטגרציה המתמחה ביישום רשתות תקשורת ומרכזיה לעסקים. החברה מספקת שירותי ייעוץ, ארכיטקטורה, התקנה, הטמעה, תחזוקה ותמיכה של רשתות תקשורת טלפוניה, עם דגש על מרכזיות IP, פתרונות מבוססי תוכנה וטכנולוגיות VoIP. צוות VOXIA עם ניסיון רב שנים בשוק התקשורת, מספק פתרונות תקשורת מלאים על ידי בחינת צרכי הלקוח העסקי והתאמת הטכנולוגיות הקיימות בשוק לצרכיו. אנו מקפידים על תפירת פתרונות גמישים ואפקטיביים המשפרים את יעילות העסק, חוסכים בהוצאות התקשורת וממקסמים את הערך ללקוח תוך הצגת ROI מהיר.

חברת ווקסיה נוסדה כדי לספק מענה לצורך הגובר של עסקים לייעל את מערך רשתות התקשורת, על מנת לצמצם עלויות ולשפר את הפיריון ואת יעילות העבודה. אנו מאמינים כי התקשורת היא לב ליבו של כל עסק (בהנחה שמועסקים בו אנשים…). לפיכך חשיבותו של מערך תקשורת יעיל, הקושר בין מערכות העסק, העובדים, ההנהלה, הלקוחות והשותפים העסקיים, הוא מכריע להשגת יתרון תחרותי בשוק וכפועל יוצא, להישרדותו של העסק ולפריחתו.

החברה שמה לה למטרה להיות השותף העסקי המועדף של לקוחותיה לענייני תקשורת ורשתות. אנו שואפים להגיע ליחסים פתוחים עם לקוחותינו, כדי שנוכל להבין את צרכיהם בדרך הטובה ביותר ולספק את הפתרונות המתאימים ביותר להשגת מטרותיהם העסקיות. החברה מעמידה את לקוחותיה במרכז תוך יישום הפתרונות במומחיות, אמינות ורמת שירות מעולה ללא פשרות לאורך כל שלבי העבודה עם הלקוח. אנו מבטיחים כי הערך שאנו מספקים הינו גבוה ביותר עם תשומת הלב הגדולה של הצוות לפרטים הקטנים ביותר.

צוות VOXIA מתעדכן כל העת במוצרים החדשים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה, ובוחר בקפידה את המוצרים הטובים ביותר, ורק את אלו המספקים בסופו של דבר ערך כלכלי ללקוח העסקי לטווח קצר וארוך. התמחות החברה במרבית רבדי התקשורת, ועבודתנו עם מומחים בתחומי רשתות תקשורת משיקים, מבטיחה ללקוחותינו כי יוכלו לקבל פתרונות תקשורת כוללים האיכותיים ביותר לכל צרכיהם.

על מנת לספק שירותים אלו בדרך הטובה ביותר, אנו בווקסיה נעזרים במתודולוגיות מתקדמות של ניהול פרויקטים, הדרכות, ושירותי תמיכה המיושמים על ידי כל עובדי החברה. כמו כן על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו, אנו משתמשים בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום התקשורת העסקית בכלל, מערכות מבוססות תוכנת קוד פתוח, VoIP, ו-Unified Communications בפרט.

כחלק מהמגמה בעולם, לפיה עסקים עוברים למודלים מדורגים של מיקור חוץ, גם אנו מאפשרים ללקוחותינו להוציא את ניהול הרשת אם כמקשה אחת שלמה ואם כחלקים ממנה אלינו. אנו מאמינים בצמיחה של מודל זה ומעודדים את לקוחותינו לעבור למודל של: “תן לנו לדאוג לתקשורת שלך, אתה תדאג לעסקיך”. אנו מאמינים שעסק צריך להתרכז במה שהוא טוב בו ולהשאיר למומחים בתחומם לפעול בתחום זה.

ממקום מושבה באבן יהודה, מספקת VOXIA את שירותיה ללקוחות עסקיים בכל רחבי הארץ.

    השאר פרטים בטופס מטה ונציג יחזור אליך בהקדם

    שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתר