החבילות המומלצות ביותר עבור הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים [מעודכן 2023]

ריבית החל מפריים + :5%
צרו קשר עם ישרכארט >>
 • הלוואה עד 200 אלף ₪
 • לתקופה של 84 חודשים
 • אפשרות לדחיית ההחזרים עד חצי שנה
 • הלוואה לכל מטרה ללא ערבים וללא בטחונות

*תקופת ההלוואה- 18-84 חודשים.
*ריבית שנתית- ריבית הפריים בתוספת מרווח סיכון (בטווח שבין 1% לבין 11.9%), בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח. לדוגמא- הלוואה על סך 50,000 ₪ ב- 50 תשלומים, בריבית פריים + 5%, שהינה ריבית שנתית של 7.25% (ריבית הפריים נכון להיום הינה 2.25%), הריבית המתואמת הינה 7.50%, ההחזר החודשי המשוער הינו 1,161.63 ₪.
*קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה לישראכרט.

הלוואות במסלול זה יועמדו עם דרישת בטוחות מופחתת בשיעור של 10% בלבד.

 • סכום הלוואה מקסימאלי: 500,000 ₪ או 8% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על שנתיים (24 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: העמדת ההלוואה מותנית בתשלום עמלה בשיעור משתנה של בין 1% ל-2% מגובה ההלוואה, כתלות במחזור המכירות השנתי של הלווה.
עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

פמה מציעה מגוון מסלולי מימון אותם ניתן להתאים לצרכיך הפרטיים – זאת על מנת לאפשר גמישות ונוחות מירבית בהחזר ההלוואה.

(4)
3.8
ריבית החל מפריים + :2%
צרו קשר עם BTB >>

פריים + 2%

 • עד 150,000 ש״ח הלוואה
 • עמלה 1% + מע”מ לכל שנת הלוואה
 • ריבית פריים + 2%
 • בטוחות ערב בלבד
 • מתאים בעל עסק עם פעילות עסקית של שנתיים

אשראי שכל בעל עסק צריך – נקודה. זקוקים לסכום הגבוה מ-150,000 ש”ח? נשמח לבנות איתכם אובליגו עם מגוון מסלולי האשראי שלנו

עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

אם יש לכם רכב משנת 2015 או חדש יותר, תוכלו להשתמש בו כערבות לקבלת הלוואה למגוון מטרות. תהליך זה מאפשר העברת הכספים לחשבון הבנק שלכם באופן מהיר, תוך שמירה על בעלות על הרכב ופריסת החזר ההלוואה בצורה נוחה. הלוואה זו מוצעת עם תהליך פשוט וידידותי, שאינו דורש מכם להשקיע זמן בפגישות או הליכים מורכבים, ומספקת מענה מהיר לצורכים הפיננסיים שלכם.

ריבית החל מפריים + :8%
צרו קשר עם Cal Business >>

הלוואה מיידית לכל מטרה הלוואה חוץ בנקאית עד ₪200,000 ועד 84 תשלומים

פריים + 1%-11%

הלוואות במסלול זה מיועדות לעסקים עם ותק של 3 שנים לפחות.

במסגרת המסלול ניתן לקבל הלוואות לטווח ארוך של עד 12 שנים, ועד לגובה של 90% מסכום ההשקעה הנדרש. ככל וההלוואה ניתנת למטרת רכישת נכס, יירשם שיעובד ספציפי על הנכס לטובת נותן האשראי כחלופה להעמדת בטוחה נזילה, ולא יילקחו בטוחות נוספות.

 • סכום הלוואה מקסימאלי: עד 90% מסכום ההשקעה הנדרש או עד 15% ממחזור העסקים של העסק, הנמוך מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, עבור הלוואות להשקעה בתעשייה לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 12 שנים (144 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: העמדת ההלוואה מותנית בתשלום עמלה בשיעור משתנה של בין 1% ל-2% מגובה ההלוואה, כתלות במחזור המכירות השנתי של הלווה.
 • ההלוואה מיועדת לעסקים קטנים שנפגעו בכל הארץ עם וותק של שנתיים ומעלה
 • ריבית:
  שנה ראשונה: פריים מינוס 3% (!!!)
  שנה שניה: ריבית פריים
 • סכום הלוואה מקסימאלי: 300,000 ₪ או 8% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 10% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
(12)
4.3
ריבית החל מפריים + :2%
צרו קשר עם מימון ישיר >>

הלוואה לעסקים עד 200,00₪

אילו עסקים זכאים להלוואה?

 • עוסקים מורשים, חברות בע”מ ושותפויות הפועלים מעל 4 שנים.

היתרונות בלקיחת הלוואה לעסק  במימון ישיר

 • הלוואה מהירה: מרגע אישור ההלוואה יועבר הכסף לחשבון הבנק העסקי בין תוך 6 ימי עסקים בלבד.
 • פשוט וקל – מתן הלוואה ללא ביוקרטיה, ללא בטחונות, למעט ערבויות אישיות וערבים.
 • פריסת תשלומים נוחה: עד 60 חודשים (5 שנים).
 • את המסמכים הדרושים לקבלת ההלוואה, ניתן להעביר אלינו במגוון ערוצים, גם באמצעות הווטסאפ.
ריבית החל מפריים + :0%
צרו קשר עם נאור קרדיט >>
 • הלוואות חוץ בנקאיות החל מ 5,000 ש״ח עד 250,000 ש״ח
 • קבלת הכסף תוך 3 שעות מרגע אישור ההלוואה
 • ע97% אחוזי הצלחה עם מאות אלפי לקוחות מרוצים

אם אי פעם הרגשתם מוצפים בניווט המורכבות של הלוואות בנקאיות מסורתיות, אתם לא לבד. אולי זה הדרישות המחמירות, תקופת ההמתנה, או האיום המרחף של אובדן רכוש בטחונות – נושאים אלה יכולים להרתיע בעלי עסקים המחפשים אפשרויות מימון. אבל מה אם הייתה קיימת שיטת מימון חלופית, מהירה, גמישה ופחות מסוכנת מהלוואות בנקאיות?

הלוואות חוץ בנקאיות הופכות לאופציה פופולרית יותר ויותר, במיוחד בקרב עסקים קטנים עד בינוניים. שיעורי אישור גבוהים יותר, היעדר בטחונות, גמישות רבה יותר בהחזרים – אלה רק חלק מהיתרונות המרובים שמנגנון הלוואות חלופי זה מציע. לכן, בין אם אתם בצד של הלווה, מחפשים דרכים להניע את העסק שלכם קדימה, או מלווים שמחפשים הזדמנויות מגוונות ותשואות גבוהות יותר, הלוואות חוץ בנקאיות אכן עשויות לעורר את העניין שלכם.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

בנוף הדינמי של השירותים הפיננסיים, הלוואות חוץ בנקאיות התגלו כאפשרות מימון בת קיימא לעסקים המעוניינים להבטיח אשראי ללא הבירוקרטיה וההליכים המאומצים הקשורים להלוואות בנקאיות מסורתיות. הלוואות חוץ בנקאיות הן בדיוק כפי ששמן מרמז – הלוואות המוצעות על ידי מלווים שאינם בנקים. המלווים יכולים להיות משקיעים פרטיים, פלטפורמות הלוואות מקוונות עמית לעמית, איגודי אשראי או מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים אחרים. למקור מימון חלופי זה יתרונות ייחודיים, ההופכים אותו לאופציה אטרקטיבית עבור עסקים.

תהליך הגשת מועמדות מהיר וקל

בניגוד להלוואות בנקאיות מסורתיות אשר לעיתים קרובות משועבדות לתהליך בקשה ארוך ובירוקרטי, הלוואות חוץ בנקאיות מציעות תהליך בקשה מהיר וקל. כבעל עסק, אתה חוסך זמן ומאמץ משמעותיים שאחרת היו מושקעים בקשר עם בנקאים, הכנת הצעות ארוכות או המתנה לביקורות של ועדת הלוואות כמו בבנקים מסורתיים. בקשות רבות להלוואות חוץ בנקאיות יכולות להתבצע באופן מקוון, עם החלטות המתקבלות תוך מספר שעות עד מספר ימים, תכונה שמתאימה באופן מושלם לדחיפות העומדת בפני עסקים לעתים קרובות.

אפשרויות החזר גמישות

יתרון בולט לא פחות של הלוואות חוץ בנקאיות הוא הגמישות שהן מציעות מבחינת ההחזר. לווים יכולים להתאים את לוחות הזמנים שלהם להחזר כך שיתאימו למחזורי תזרים המזומנים שלהם. זה מועיל במיוחד לעסקים עם דפוסי הכנסה משתנים או עונתיים. האפשרות לשנות את מועדי התשלום או לבצע פירעונות מוקדמים מבלי לספוג קנסות מעניקה לעסקים את מרחב התמרון הדרוש להם כדי לנהל את הכספים שלהם טוב יותר.

אין צורך בביטחונות

לקיחת הלוואה במסלול החוץ בנקאי פירושה גם היעדר צורך לספק בטוחה, שהיא בדרך כלל דרישה בהלוואות בנקאיות מסורתיות. זה מועיל במיוחד לעסקים שאולי אינם עשירים בנכסים אך יש להם תזרים מזומנים בריא. היעדר צורך לספק ביטחונות מפחית את הסיכון לאובדן פוטנציאלי של נכסים במקרה שהעסק לא יצליח להחזיר את ההלוואה.

שיעורי אישור גבוהים יותר

הלוואות חוץ בנקאיות הן בדרך כלל בעלות שיעורי אישור גבוהים יותר בהשוואה למקבילותיהן הבנקאיות. ניתן לייחס זאת לגישת הערכת הסיכון שלהם, אשר לעתים קרובות מסתכלת מעבר לדירוג האשראי של הלווה. על ידי שקלול היבטים כגון מודל עסקי, תזרים מזומנים וסקירות לקוחות מקוונות, מלווים חוץ בנקאיים יכולים להציע הלוואות לעסקים שעשויים להיחשב מסוכנים מדי על ידי הבנקים המסורתיים.

ככל שאנו מתקדמים לדון ביישומים ספציפיים של הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים ובהזדמנויות העומדות בפני מלווים במתן הלוואות לעסקים חוץ בנקאיים, חשוב לזכור כי להלוואות חוץ בנקאיות יש מקום ייחודי במערכת האקולוגית הפיננסית, והן מספקות חבל הצלה לעסקים שאחרת המערכת הבנקאית המסורתית עלולה להתעלם מהם.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים

בסביבה העסקית המהירה של היום, עסקים קטנים פועלים לעתים קרובות בשולי רווח צרים וצריכים להיות זריזים כדי לנצל הזדמנויות שוק. גישה למימון מהיר וגמיש היא בעלת חשיבות עליונה, מה שהופך את ההלוואות החוץ בנקאיות לחבל הצלה יקר עבורם. הלוואות חוץ בנקאיות מאפשרות לעסקים קטנים להתגבר על האתגרים הרבים הקשורים לעתים קרובות להלוואות בנקאיות מסורתיות, כגון קריטריוני זכאות מחמירים או תהליכי אישור ארוכים.

קריטריוני זכאות פשוטים יותר

הלוואות חוץ בנקאיות מועילות במיוחד לעסקים קטנים מכיוון שבדרך כלל יש להן קריטריונים מקלים יותר לזכאות. תכונה זו היא קריטית עבור עסקים קטנים שעשויים להיות חסרי היסטוריית אשראי מקיפה או ביטחונות משמעותיים, גורמים שהם לעתים קרובות תנאים מוקדמים עבור בנקים מסורתיים. באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות, עסקים קטנים יכולים לקבל סיוע פיננסי על בסיס הביצועים והפוטנציאל העסקי שלהם בפועל ולא רק על פי מדדים פיננסיים סטנדרטיים.

סכומי הלוואה מותאמים אישית

יתרון בולט נוסף של הלוואות חוץ בנקאיות הוא גמישותן מבחינת סכומי ההלוואות. הלוואות אלו יכולות להיות מותאמות במיוחד לצרכי המימון המדויקים של עסקים קטנים. גמישות זו מסייעת לעסקים קטנים להימנע מלקיחת חובות מיותרים או הלוואות יתר, מה שעלול להוביל ללוחות זמנים מלחיצים להחזרים. באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות, הלקוחות יכולים לקבל בדיוק את מה שהם צריכים, מה שמבטיח איזון אופטימלי בין ההון העסקי לחוב.

מהירות המימון

כשמגיע הזמן להתרחבות, שיפוץ או ניצול הזדמנות עסקית מעולה, תזמון הוא הכל. האישור המהיר ופריסת הכספים האופייניים להלוואות חוץ בנקאיות יכולים לשנות את כללי המשחק עבור עסקים קטנים, ולאפשר להם לפעול במהירות ובנחישות. לבנקים מסורתיים יש לעתים קרובות תהליכי הלוואה איטיים, אך הלוואות חוץ בנקאיות יכולות לספק גישה מהירה לקרנות, להגביר את הצמיחה והתחרותיות.

תמיכה ייעודית לעסקים קטנים

בדומה ליתרונות הלא מסורתיים שכבר נדונו, מלווים חוץ בנקאיים מספקים לעתים קרובות תמיכה מותאמת אישית לבעלי עסקים קטנים. אלמנט זה של שירות מועיל להפליא, שכן מלווים כאלה לוקחים את הזמן כדי להבין את האתגרים הייחודיים העומדים בפני עסקים קטנים, ומציעים ייעוץ וסיוע מותאמים. מערכות יחסים הנבנות על יסודות כאלה מניבות לעתים קרובות שיתופי פעולה ארוכי טווח המסייעים לצמיחה ולהצלחה של העסק הקטן.

לסיכום, הלוואות חוץ בנקאיות יכולות לספק לעסקים קטנים בארץ (ולמעשה בעולם) שירותים פיננסיים מותאמים אישית, מהירים, גמישים ותומכים. כבעלי עסק קטן, מומלץ לבחון אפשרויות הלוואה חוץ בנקאיות שיכולות לתרום משמעותית לצמיחת העסק שלכם.

הלוואות לעסקים חוץ בנקאיים

מימון עסקים חוץ בנקאיים יכול להוות סט ייחודי של יתרונות עבור המלווים. על ידי מתן הלוואות לעסקים שאינם תואמים את המבנים הבנקאיים המסורתיים, המלווים לא רק תומכים בחלק חיוני של הכלכלה המקומית בישראל, אלא גם מגוונים את תיקי ההשקעות שלהם ויוצרים קשרים ארוכי טווח. היבטים אלה יכולים להוביל לצמיחה חזקה וחדשנות בשוק ההלוואות.

גיוון תיק ההלוואות

אחד היתרונות העיקריים של המלווים המשרתים עסקים חוץ בנקאיים הוא גיוון. כאשר הלוואות למגוון רחב יותר של עסקים, המלווים ממזערים את הסיכון שלהם ומשפרים את יכולתם להתמודד עם תנודות השוק. יתר על כן, עסקים חוץ בנקאיים יכולים לעתים קרובות להבטיח תשואות גבוהות יותר בהשוואה לעסקים מסורתיים. הלוואות לעסקים חוץ בנקאיים יכולות גם לספק אפיק לעיסוק בתעשיות מלהיבות ומתפתחות במהירות, ולהעניק יתרון דינמי לתיק המלווה.

בניית מערכות יחסים ארוכות טווח

עסקים חוץ בנקאיים פועלים לרוב במגזרים שהבנקים המסורתיים אינם נותנים מענה או מבינים אותם לעומק. על ידי הצעת עסקים אלה חבל הצלה, המלווים יכולים לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח שלעתים קרובות מסתיימות בנאמנות לקוחות ועסקים חוזרים ונשנים. יתר על כן, התקשרות פעילה עם עסקים חוץ בנקאיים עשויה לעורר הפניות משתלמות; כאשר עסקים חוץ בנקאיים גדלים ומשגשגים, כך גם המלווים שלהם.

מתן מענה לצרכים של עסקים מוחלשים

כמו הגיוון שנראה בנופי ישראל, גם עסקים מגיעים בשלל צורות ופונקציות. הלוואות לעסקים חוץ בנקאיים יכולות להיות בעלות השפעה חברתית חזקה, ולסייע במילוי פערי מימון עבור אותם ארגונים שאינם עומדים בדרישות המחמירות יותר של הבנקים המסורתיים. זה לא רק עוזר לקיים כלכלות מקומיות, אלא גם מעצים חדשנות, מטפח צמיחה של מודלים עסקיים ייחודיים.

יתרון תחרותי בשוק

מלווים המשרתים עסקים חוץ בנקאיים עומדים לזכות ביתרון תחרותי מובהק. על ידי מתן שירות לפלח שוק שבדרך כלל אינו מקבל שירות על ידי הבנקים המסורתיים, המלווים יכולים ליצור לעצמם נישה. מיצוב זה מצייד אותם ביכולת לחדש ולצמוח, תוך מתן שירותים פיננסיים שלא יסולא בפז ליוזמות יזמיות ייחודיות.

לסיכום, מתן הלוואות לעסקים חוץ בנקאיים יכול להיות אסטרטגיה מועילה משמעותית עבור המלווים. לא רק שהמלווים מרוויחים תיק מגוון ודינמי, אלא שהם יכולים גם לבנות מערכות יחסים מתמשכות, לענות על הצרכים של עסקים שאינם מקבלים שירות ולהחזיק ביתרון תחרותי בשוק. כפי שציינו קודם לכן, הלוואות חוץ בנקאיות מתאפיינות בשיעורי אישור גבוהים יותר, המשתרעים על סעיף זה, ומספקים אפיק מבטיח לצמיחה עסקית איתנה וחדשנות.

'

שאלות נפוצות בנושא הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

הנה כמה שאלות נפוצות בנושא הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים:

 • מה ההבדל בין הלוואה חוץ בנקאית להלוואה בנקאית מסורתית?
  הלוואות חוץ בנקאיות הן מוצרים פיננסיים המוצעים על ידי גופים שאינם בנקים מסורתיים. אלה כוללים מלווים מקוונים, חברות הלוואות פרטיות ואיגודי אשראי. ההבדלים העיקריים כוללים תהליך בקשה, דרישות בטחונות, שיעורי אישור ואפשרויות החזר.
 • מדוע כדאי לעסקים קטנים לשקול הלוואות חוץ בנקאיות?
  עבור עסקים קטנים שאולי לא עומדים בדרישות המחמירות של בנקים רגילים, או עבור אלה הזקוקים לגישה מהירה יותר לקרנות, הלוואות חוץ בנקאיות יכולות להיות אפשרות נגישה ונוחה יותר. בדרך כלל יש להם שיעורי אישור גבוהים יותר, תהליך מהיר יותר, סכומי הלוואה מותאמים אישית ואפשרויות החזר גמישות יותר.
 • מהם היתרונות במתן הלוואות חוץ בנקאיות למלווים?
  הלוואות לעסקים חוץ בנקאיים מעניקות למלווים הזדמנות לגיוון התיק ופוטנציאל לתשואות גבוהות יותר בשל הסיכון הגבוה יחסית. זה גם מציע את הפוטנציאל לבניית מערכות יחסים ארוכות טווח ויתרון תחרותי בשוק. יתר על כן, המלווים ממלאים תפקיד מפתח בתמיכה בעסקים שאינם מקבלים שירות.
 • האם יש הלוואות חוץ בנקאיות ספציפיות המיועדות לעסקים קטנים?
  כן, ישנן הלוואות חוץ בנקאיות ספציפיות המותאמות לעסקים קטנים. קריטריוני הזכאות, סכומי ההלוואה ותנאי ההחזר מתוכננים תוך התחשבות באתגרים ובצרכים הייחודיים של עסקים קטנים. בנוסף, מלווים חוץ בנקאיים רבים מספקים סיוע ותמיכה מותאמים אישית לעסקים קטנים.

'

החבילות המומלצות ביותר עבור הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים [מעודכן 2023]

ההלוואה תקפה לאחד מהמסלולים הבאים: לאחת מן המטרות הבאות: (1) הון חוזר וגישור על פערי תזרים מזומנים; (2) השקעות; (3) מסלול משולב (הלוואה המשלבת צרכי הון חוזר והשקעה).

 • סכום הלוואה מקסימאלי: 500,000 ₪ או 8% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 20% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
ריבית החל מפריים + :8%
צרו קשר עם Cal Business >>

הלוואה מיידית לכל מטרה הלוואה חוץ בנקאית עד ₪200,000 ועד 84 תשלומים

פריים + 1%-11%

(12)
4.3
ריבית החל מפריים + :2%
צרו קשר עם מימון ישיר >>

הלוואה לעסקים עד 200,00₪

אילו עסקים זכאים להלוואה?

 • עוסקים מורשים, חברות בע”מ ושותפויות הפועלים מעל 4 שנים.

היתרונות בלקיחת הלוואה לעסק  במימון ישיר

 • הלוואה מהירה: מרגע אישור ההלוואה יועבר הכסף לחשבון הבנק העסקי בין תוך 6 ימי עסקים בלבד.
 • פשוט וקל – מתן הלוואה ללא ביוקרטיה, ללא בטחונות, למעט ערבויות אישיות וערבים.
 • פריסת תשלומים נוחה: עד 60 חודשים (5 שנים).
 • את המסמכים הדרושים לקבלת ההלוואה, ניתן להעביר אלינו במגוון ערוצים, גם באמצעות הווטסאפ.
עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

אם יש לכם רכב משנת 2015 או חדש יותר, תוכלו להשתמש בו כערבות לקבלת הלוואה למגוון מטרות. תהליך זה מאפשר העברת הכספים לחשבון הבנק שלכם באופן מהיר, תוך שמירה על בעלות על הרכב ופריסת החזר ההלוואה בצורה נוחה. הלוואה זו מוצעת עם תהליך פשוט וידידותי, שאינו דורש מכם להשקיע זמן בפגישות או הליכים מורכבים, ומספקת מענה מהיר לצורכים הפיננסיים שלכם.

עסקים הזכאים לקבל הלוואות במסלול זה הם עסקים חקלאיים אשר עוסקים במישרין בייצור תוצרת חקלאית טרייה בענף הצומח וענף החי, אשר מחזור העסקים שלהם בשנה שקדמה להגשת הבקשה להלוואה מהקרן לא עלה על 25 מיליון ש"ח.

העמדת ההלוואה במסלול חקלאים מותנית ברכישת פוליסת ביטוח כנגד נזקי ואסונות טבע לאורך כל תקופת ההלוואה על ידי הלווה, אשר תוסב לזכות נותן האשראי.

הלוואות במסלול זה ניתן לקבל בשני תתי מסלולים: מסלול טווח בינוני ומסלול טווח ארוך.

 • סכום הלוואה מקסימאלי: עד 500,000 ₪
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק חקלאי המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 20% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה
עלות חודשית:2
צרו קשר עם Bizi >>

דיגיטלי, מהיר, הוגן ומשתלם – bizi מאפשרת לעסק שלך לצמוח עם קו אשראי בזמינות מיידית ובהתאמה אישית. בדיוק כמו שעסקים קטנים ובינוניים צריכים.

הלוואות במסלול זה מיועדות לעסקים עם ותק של 3 שנים לפחות.

במסגרת המסלול ניתן לקבל הלוואות לטווח ארוך של עד 12 שנים, ועד לגובה של 90% מסכום ההשקעה הנדרש. ככל וההלוואה ניתנת למטרת רכישת נכס, יירשם שיעובד ספציפי על הנכס לטובת נותן האשראי כחלופה להעמדת בטוחה נזילה, ולא יילקחו בטוחות נוספות.

 • סכום הלוואה מקסימאלי: עד 90% מסכום ההשקעה הנדרש או עד 15% ממחזור העסקים של העסק, הנמוך מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, עבור הלוואות להשקעה בתעשייה לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 12 שנים (144 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: העמדת ההלוואה מותנית בתשלום עמלה בשיעור משתנה של בין 1% ל-2% מגובה ההלוואה, כתלות במחזור המכירות השנתי של הלווה.
 • ההלוואה מיועדת לעסקים קטנים שנפגעו בכל הארץ עם וותק של שנתיים ומעלה
 • ריבית:
  שנה ראשונה: פריים מינוס 3% (!!!)
  שנה שניה: ריבית פריים
 • סכום הלוואה מקסימאלי: 300,000 ₪ או 8% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 10% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

פמה מציעה מגוון מסלולי מימון אותם ניתן להתאים לצרכיך הפרטיים – זאת על מנת לאפשר גמישות ונוחות מירבית בהחזר ההלוואה.

(5)
5
ריבית החל מפריים + :1%
צרו קשר עם מגדלור פיננסים >>

הלוואות החל מ100,000 ש״ח ליזמים ועסקים

פריים + 1%-11%*

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *