החבילות המומלצות ביותר עבור הלוואות חוץ בנקאיות -מה שחשוב לדעת [מעודכן 2023]

 • סכום הלוואה מקסימאלי: סכום ההלוואה המרבי יעמוד על 500,000 ₪ או 12% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: יצואן המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 20% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
(4)
3.8
ריבית החל מפריים + :2%
צרו קשר עם BTB >>

פריים + 2%

 • עד 150,000 ש״ח הלוואה
 • עמלה 1% + מע”מ לכל שנת הלוואה
 • ריבית פריים + 2%
 • בטוחות ערב בלבד
 • מתאים בעל עסק עם פעילות עסקית של שנתיים

אשראי שכל בעל עסק צריך – נקודה. זקוקים לסכום הגבוה מ-150,000 ש”ח? נשמח לבנות איתכם אובליגו עם מגוון מסלולי האשראי שלנו

עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

אם יש לכם רכב משנת 2015 או חדש יותר, תוכלו להשתמש בו כערבות לקבלת הלוואה למגוון מטרות. תהליך זה מאפשר העברת הכספים לחשבון הבנק שלכם באופן מהיר, תוך שמירה על בעלות על הרכב ופריסת החזר ההלוואה בצורה נוחה. הלוואה זו מוצעת עם תהליך פשוט וידידותי, שאינו דורש מכם להשקיע זמן בפגישות או הליכים מורכבים, ומספקת מענה מהיר לצורכים הפיננסיים שלכם.

עסקים הזכאים לקבל הלוואות במסלול זה הם עסקים חקלאיים אשר עוסקים במישרין בייצור תוצרת חקלאית טרייה בענף הצומח וענף החי, אשר מחזור העסקים שלהם בשנה שקדמה להגשת הבקשה להלוואה מהקרן לא עלה על 25 מיליון ש"ח.

העמדת ההלוואה במסלול חקלאים מותנית ברכישת פוליסת ביטוח כנגד נזקי ואסונות טבע לאורך כל תקופת ההלוואה על ידי הלווה, אשר תוסב לזכות נותן האשראי.

הלוואות במסלול זה ניתן לקבל בשני תתי מסלולים: מסלול טווח בינוני ומסלול טווח ארוך.

 • סכום הלוואה מקסימאלי: עד 500,000 ₪
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק חקלאי המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 20% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה
ריבית החל מפריים + :8.7%
צרו קשר עם מקס >>
 • הלוואה עד 150,000 ש״ח ללא שיעבודים
 • חלוקה של עד 84 תשלומים
 • תהליך מהיר ופשוט יחסית- עד 3 ימים והכסף בחשבון
 • החל מ8.7%

 

עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

פמה מציעה מגוון מסלולי מימון אותם ניתן להתאים לצרכיך הפרטיים – זאת על מנת לאפשר גמישות ונוחות מירבית בהחזר ההלוואה.

ההלוואה תקפה לאחד מהמסלולים הבאים: לאחת מן המטרות הבאות: (1) הון חוזר וגישור על פערי תזרים מזומנים; (2) השקעות; (3) מסלול משולב (הלוואה המשלבת צרכי הון חוזר והשקעה).

 • סכום הלוואה מקסימאלי: 500,000 ₪ או 8% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 20% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
ריבית החל מפריים + :1.8%
צרו קשר עם הלוואה בערבות המדינה >>

במסגרת מסלול זה יינתנו הלוואות בסכום של עד 500,000 ₪ בתנאים מיטיבים, עם בטוחות מופחתות בשיעור של 5% בלבד להלוואה עד לסך של 300,000 ₪ ו-15% ליתרה.

מי הוא עסק בהקמה?

עסק אשר טרם החל לפעול.
עסק אשר עד כה היה עוסק פטור ומתכנן השקעה נרחבת אשר תגרום לו לעבור לסטטוס של עוסק מורשה או של חברה בע"מ.
עסק אשר עד כה לא עשה שימוש במסגרת אשראי כלל ובלבד שהכנסותיו המצטברות מיום הקמתו אינן עולות על 500,000 ₪.
עסק אשר עד כה פעל ממקום מגורים, ובעליו החליט להעביר את העסק למיקום ייעודי ובלבד שהכנסותיו המצטברות מיום הקמתו אינן עולות עולה על 500,000 ₪.

 • סכום הלוואה מקסימאלי: עד 500,000 ₪.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 20% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
ריבית החל מפריים + :8%
צרו קשר עם Cal Business >>

הלוואה מיידית לכל מטרה הלוואה חוץ בנקאית עד ₪200,000 ועד 84 תשלומים

פריים + 1%-11%

 • ההלוואה מיועדת לעסקים קטנים שנפגעו בכל הארץ עם וותק של שנתיים ומעלה
 • ריבית:
  שנה ראשונה: פריים מינוס 3% (!!!)
  שנה שניה: ריבית פריים
 • סכום הלוואה מקסימאלי: 300,000 ₪ או 8% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 10% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.

חיפוש הלוואה יכול להיות משימה קשה עבור בעלי עסקים רבים. התמודדות עם מערכות בנקאיות מסורתיות כרוכה לעתים קרובות בטונות של ניירת, תהליכי אישור ארוכים ותנאים נוקשים לכן יצרו את האופציה להלוואות חוץ בנקאיות

עבור יזמים בכלכלה מתפתחת במהירות כמו ישראל, יש צורך הולך וגובר באפשרויות מימון חלופיות המבטיחות אישור מהיר, תנאי החזר גמישים, והכי חשוב, היסטוריית האשראי שלהם לא תהיה מתחת למיקרוסקופ.

איך לוקחים הלוואה חוץ בנקאית לעסקים?

עולם המימון העסקי מתפתח באופן דינמי כאשר הלוואות חוץ בנקאיות מסתמנות כאלטרנטיבה פופולרית יותר ויותר. הלוואות חוץ בנקאיות, שנועדו לענות באופן מפורש על הצרכים של בעלי עסקים, מציעות מגוון יתרונות על פני הלוואות מסורתיות בערבות בנק. אחד המאפיינים המרכזיים של הלוואות חוץ בנקאיות הוא תנאי ההחזר הגמישים שלהן. בין אם מדובר בתיקון תזרים מזומנים לטווח קצר או בהשקעת הון לטווח ארוך, הלוואות אלה יכולות להיות מותאמות לדרישות עסקיות ודפוסי תזרים מזומנים שונים.

יתרון בולט נוסף הוא תהליך האישור המהיר. כאשר מלווים חוץ בנקאיים ממנפים טכנולוגיה חדשנית ומתודולוגיות הערכת סיכונים יעילות, תקופות ההמתנה לאישורי הלוואות התקצרו משמעותית. היבט זה מועיל במיוחד לעסקים הזקוקים לסיוע כספי מיידי.

תכונה בולטת המוצעת על ידי מלווים חוץ בנקאיים היא כי בדרך כלל אין צורך בבדיקת אשראי. בעוד הלוואות בנקאיות מסורתיות תלויות לעתים קרובות במידה רבה בדירוג האשראי של הלווה, מלווים חוץ בנקאיים מתמקדים בעיקר בבריאות הפיננסית הנוכחית ובפוטנציאל ההשתכרות העתידי של העסק. נקודת מבט רחבה זו מציגה הזדמנויות אפילו לעסקים עם דירוגי אשראי פחות ממושלמים אך יסודות איתנים וסיכויים מבטיחים.

יתר על כן, גישה לכספים לא מאובטחים היא אפסייד משמעותי. לעיתים קרובות ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות ללא צורך בביטחונות, ובכך להפחית סיכונים פוטנציאליים עבור הלווה. בהתחשב ביתרונות משכנעים אלה, אין זה מפתיע שההלוואות החוץ בנקאיות צוברות תאוצה בקרב יזמים בישראל ומחוצה לה. ההסתמכות הגוברת על הלוואות חוץ בנקאיות משקפת את נוף המימון המתפתח ואת הביקוש הגובר לאפשרויות מימון עסקיות נגישות וגמישות.

הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים

אפשרויות מימון אלטרנטיביות כגון הלוואות חוץ בנקאיות מחוללות מהפכה מתמדת בנוף הפיננסי, במיוחד עבור בעלי עסקים. הלוואות אלו משנות את כללי המשחק באמצעות מתן הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים, סטייה משמעותית מהמודלים הפיננסיים המסורתיים שבהם ערבים היו חובה.

מסלול זה למימון מועיל להפליא עבור יזמים שאולי אין להם את המותרות של ערבים מתאימים או פשוט אינם מוכנים לערב אחרים במאמציהם הפיננסיים. על ידי גילום מודל פיננסי כזה, מלווים חוץ בנקאיים עושים מהלך אסטרטגי הרחק מהסתמכות על דירוגי האשראי של הערבים ונותנים משקל לבריאות הפיננסית של העסק המיישם עצמו. זה על אימוץ משוא פנים במימון, בברכה סוגים עסקיים שונים עם רקע אשראי שונה.

תהליך הבקשה החלק עבור הלוואות אלה הוא יתרון עיקרי נוסף. לווים פוטנציאליים יכולים ליזום ולהשלים את תהליך הבקשה באופן מקוון, תוך צורך רק בתיעוד החיוני ביותר. זה מבטל את הלחץ של ניירת מקיפה, את הצורך בערב, וסולל את הדרך לתהליך אישור מהיר, כפי שנדון קודם לכן בסעיף 'ביצוע הלוואות חוץ בנקאיות'.

סוג זה של מבנה פיננסי מספק הזדמנות גדולה יותר לעסקים לגשת לכספים הדרושים ומקדם אווירה של הכללה פיננסית ללא קשר לגודל העסק, קנה המידה או היסטוריית האשראי. התפתחות ענף ההלוואות החוץ בנקאיות ממשיכה לסלול את הדרך לעתיד פיננסי נגיש יותר ליזמים ברחבי הארץ.

הלוואות חוץ בנקאיות לאנשים עם מוגבלות בבנק

במוסדות בנקאיים טיפוסיים, אנשים החיים עם מוגבלות עשויים להיתקל בחסמים רבים בחיפושם אחר הלוואות. הבנקים המסורתיים לעתים קרובות אינם מבינים את הנסיבות הייחודיות הסובבות אנשים עם מוגבלות, ובכך יוצרים מכשולים רבים בדרך להבטחת סיוע כספי. עם זאת, הופעתן של הלוואות חוץ-בנקאיות חוללה מהפכה בנוף ההלוואות על ידי תמיכה בפרקטיקות הלוואות לא מפלות והרחבת שרביט ההכלה לכולם, כולל אנשים עם מוגבלויות.

אימוץ הכללה ונגישות

מלווים חוץ בנקאיים התפתחו כפתרון פיננסי חדשני המכיר בחשיבות של מערכות הלוואות פתוחות ונגישות לכולם. על ידי אי חובת בדיקות אשראי, פלטפורמות אלה הופכות נגישות לכל האנשים, ללא קשר למצבם הפיזי. מועמדים יכולים להגיש בקשה נוחה להלוואות באופן מקוון, ובכך להפחית את הסיכוי לבעיות נגישות באתר.

נוהלי הלוואות לא מפלים

הדגש על הזדמנויות פיננסיות שוויוניות הביא לגידול במספר המלווים החוץ בנקאיים המתמחים במתן הלוואות לאנשים עם מוגבלות. לדוגמה, חברות כמו OpenLoans ו- LoanNow הקימו שוק נישה המתמקד אך ורק במתן הזדמנויות מכלילות פיננסית. הדבר מקדם מערכת אקולוגית פיננסית הוגנת ובלתי משוחדת המספקת את צרכיהם של אנשים עם מוגבלויות בישראל.

על ידי התחשבות במקורות הכנסה חלופיים שהבנקים המסורתיים מתעלמים מהם לעתים קרובות, כמו קצבאות נכות, הלוואות חוץ בנקאיות אלה מסוגלות להציע סכומי הלוואה גמישים ותנאי החזר. היבט זה קוסם במיוחד לנכים המבקשים הלוואות בישראל, שבה פרקטיקות לא מפלות מוקירות והתפתחות האקוסיסטם של המימון האלטרנטיבי מתקבלת בברכה.

הלוואות חוץ בנקאיות לפושטי רגל

פשיטת רגל, למרות מצב כלכלי מאתגר, לא צריך להיות מבוי סתום עבור החלומות היזמיים שלך. בנקים מסורתיים נרתעים לעתים קרובות מהלוואות לאנשים שעברו פשיטת רגל בשל סיכון נתפס. עם זאת, מלווים חוץ בנקאיים מציעים מגדלור של תקווה המספק אפשרויות מימון חלופיות וסיכוי להתאוששות פיננסית.

הלוואות חוץ בנקאיות לאנשים פושטי רגל יכולות לשמש כחבל הצלה, ולהציע התחלה חדשה לבנות מחדש את העסק שלהם ולהחזיר את היציבות הפיננסית. הם אינם מפלים על בסיס צרות פיננסיות בעבר ובמקום זאת מעריכים את מצבו הפיננסי הנוכחי של הלווה ואת הכדאיות של התוכנית העסקית שלהם. זה לא רק נותן לבעלי עסקים פושטי רגל את המימון שהם צריכים, אלא גם מכבד את כבודם בכך שלא מעניש אותם על קשיים כלכליים בעבר.

מספר מלווים חוץ בנקאיים מתמחים במתן הלוואות לעסקים שבראשם עומדים אנשים פרטיים שעברו פשיטת רגל. מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים אלה מספקים קרן של תקווה לבעלי עסקים אלה, תוך שימת דגש על הכלה פיננסית ורוח היזמות. חשוב לזכור כי הדרך להתאוששות כלכלית לאחר פשיטת רגל היא מסע ולקיחת הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות הצעד החשוב הראשון.

בחלק הבא נבחן הלוואות חוץ בנקאיות לדמוגרפיה אחרת – סטודנטים. בדיוק כפי שהלוואות חוץ בנקאיות יכולות לעזור להתניע מחדש את חייו הפיננסיים של אדם פושט רגל, הלוואות סטודנטים חוץ בנקאיות יכולות לספק את הבסיס הפיננסי למסע החינוכי של התלמיד.

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים

מנווטים במרחב הנוף הפיננסי, סטודנטים כיום מגלים את מגוון רחב של הטבות המוצעות על ידי הלוואות סטודנטים חוץ בנקאיות. הלוואות אלה, הנותנות מענה לצרכים הייחודיים של אנשים הרוכשים השכלה גבוהה, הן עדות לאופי החדשני של אפשרויות מימון חלופיות.

בניגוד להלוואות בנקאיות מסורתיות הדורשות לעיתים קרובות היסטוריית אשראי נרחבת, נותני הלוואות חוץ בנקאיות מתמקדים בפוטנציאל של הסטודנט. גישה זו מאפשרת למלווים לספק תמיכה כספית לסטודנטים על בסיס סיכוייהם העתידיים, ובכך ליישר את מגרש המשחקים לתלמידים מרקע סוציו-אקונומי שונה.

הלוואות סטודנטים חוץ בנקאיות הן גם יתרון במונחים של תנאי החזר גמישים, אשר מכירים דפוס הכנסה לעתים קרובות בלתי צפוי של סטודנטים. שיעורי ריבית תחרותיים מפחיתים עוד יותר את הנטל הפיננסי, ומבטיחים שהחינוך יישאר שאיפה נגישה ולא חוב בלתי עביר.

דוגמה שראוי להזכיר היא של מלווים חוץ בנקאיים ספציפיים בישראל, הידועים כמעניקים הלוואות סטודנטים המותאמות לצרכיו של כל סטודנט, ובכך מאפשרות לו להשקיע בעתידו מבלי להתפשר על יציבותו הפיננסית הנוכחית.

ואכן, המעבר הזה להלוואות סטודנטים חוץ בנקאיות מאשר מחדש את האופי הדינמי של המגזר הפיננסי, תוך התאמה מתמדת כדי לספק את הצרכים המשתנים של החברה.

"'html

שאלות נפוצות לגבי הלוואות חוץ בנקאיות

יש לכם שאלות בנושא הלוואות חוץ בנקאיות? ענינו על כמה שאלות נפוצות להלן לנוחיותכם:

 • מהן בדיוק הלוואות חוץ בנקאיות?
  הלוואות חוץ בנקאיות הן אפשרויות מימון הניתנות על ידי מלווים אלטרנטיביים שאינם בנקים. הלוואות אלו אטרקטיביות בשל תנאי ההחזר הגמישים שלהן, תהליך האישור המהיר והעובדה שלא נדרשת בדיקת אשראי.
 • האם ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית ללא ערב?
  כן, הלוואות חוץ בנקאיות ניתן לקבל ללא צורך בערב. הערכת הזכאות להלוואה מתבססת פעמים רבות על מצבו הכלכלי של העסק, ולא רק על הצורך בערב.
 • האם הלוואות חוץ בנקאיות נגישות לאנשים עם מוגבלות או למי שחוו פשיטת רגל?
  הלוואות חוץ בנקאיות נועדו להיות כוללניות ולא מפלות, ומספקות אפשרויות הלוואות לכולם. מלווים חוץ בנקאיים רבים מתמחים במתן הלוואות לאנשים עם מוגבלויות או כאלה שחוו פשיטת רגל.
 • האם קיימות הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים?
  כן, מלווים חוץ בנקאיים מספקים הלוואות ספציפיות לסטודנטים רודפים השכלה גבוהה. הלוואות אלה יש תנאי החזר גמישים וריבית תחרותית, להבטיח פוטנציאל סטודנטיאלי נחשב ולא רק להסתמך על דירוגי אשראי.

"`

החבילות המומלצות ביותר עבור הלוואות חוץ בנקאיות -מה שחשוב לדעת [מעודכן 2023]

 • סכום הלוואה מקסימאלי: סכום ההלוואה המרבי יעמוד על 500,000 ₪ או 12% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: יצואן המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 20% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

פמה מציעה מגוון מסלולי מימון אותם ניתן להתאים לצרכיך הפרטיים – זאת על מנת לאפשר גמישות ונוחות מירבית בהחזר ההלוואה.

 • ההלוואה מיועדת לעסקים קטנים שנפגעו בכל הארץ עם וותק של שנתיים ומעלה
 • ריבית:
  שנה ראשונה: פריים מינוס 3% (!!!)
  שנה שניה: ריבית פריים
 • סכום הלוואה מקסימאלי: 300,000 ₪ או 8% ממחזור המכירות, לפי הגבוה מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 5 שנים (60 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: עסק המבקש הלוואה למטרת השקעה, יידרש השקיע לפחות 10% מסך תכנית ההשקעה לאחר אישור ההלוואה ולפני העמדתה.
ריבית החל מפריים + :5%
צרו קשר עם ישרכארט >>
 • הלוואה עד 200 אלף ₪
 • לתקופה של 84 חודשים
 • אפשרות לדחיית ההחזרים עד חצי שנה
 • הלוואה לכל מטרה ללא ערבים וללא בטחונות

*תקופת ההלוואה- 18-84 חודשים.
*ריבית שנתית- ריבית הפריים בתוספת מרווח סיכון (בטווח שבין 1% לבין 11.9%), בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח. לדוגמא- הלוואה על סך 50,000 ₪ ב- 50 תשלומים, בריבית פריים + 5%, שהינה ריבית שנתית של 7.25% (ריבית הפריים נכון להיום הינה 2.25%), הריבית המתואמת הינה 7.50%, ההחזר החודשי המשוער הינו 1,161.63 ₪.
*קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה לישראכרט.

(12)
4.3
ריבית החל מפריים + :2%
צרו קשר עם מימון ישיר >>

הלוואה לעסקים עד 200,00₪

אילו עסקים זכאים להלוואה?

 • עוסקים מורשים, חברות בע”מ ושותפויות הפועלים מעל 4 שנים.

היתרונות בלקיחת הלוואה לעסק  במימון ישיר

 • הלוואה מהירה: מרגע אישור ההלוואה יועבר הכסף לחשבון הבנק העסקי בין תוך 6 ימי עסקים בלבד.
 • פשוט וקל – מתן הלוואה ללא ביוקרטיה, ללא בטחונות, למעט ערבויות אישיות וערבים.
 • פריסת תשלומים נוחה: עד 60 חודשים (5 שנים).
 • את המסמכים הדרושים לקבלת ההלוואה, ניתן להעביר אלינו במגוון ערוצים, גם באמצעות הווטסאפ.
(4)
3.8
ריבית החל מפריים + :2%
צרו קשר עם BTB >>

פריים + 2%

 • עד 150,000 ש״ח הלוואה
 • עמלה 1% + מע”מ לכל שנת הלוואה
 • ריבית פריים + 2%
 • בטוחות ערב בלבד
 • מתאים בעל עסק עם פעילות עסקית של שנתיים

אשראי שכל בעל עסק צריך – נקודה. זקוקים לסכום הגבוה מ-150,000 ש”ח? נשמח לבנות איתכם אובליגו עם מגוון מסלולי האשראי שלנו

הלוואות במסלול זה מיועדות לעסקים עם ותק של 3 שנים לפחות.

במסגרת המסלול ניתן לקבל הלוואות לטווח ארוך של עד 12 שנים, ועד לגובה של 90% מסכום ההשקעה הנדרש. ככל וההלוואה ניתנת למטרת רכישת נכס, יירשם שיעובד ספציפי על הנכס לטובת נותן האשראי כחלופה להעמדת בטוחה נזילה, ולא יילקחו בטוחות נוספות.

 • סכום הלוואה מקסימאלי: עד 90% מסכום ההשקעה הנדרש או עד 15% ממחזור העסקים של העסק, הנמוך מבניהם.
 • תקופת החזר: תקופת החזר האשראי המרבית, לרבות תקופת גרייס, עבור הלוואות להשקעה בתעשייה לא תפחת משנה (12 חודשים) ולא תעלה על 12 שנים (144 חודשים).
 • גרייס: תקופת הגרייס המרבית לא תעלה עד 6 חודשים.
 • הערות נוספות: העמדת ההלוואה מותנית בתשלום עמלה בשיעור משתנה של בין 1% ל-2% מגובה ההלוואה, כתלות במחזור המכירות השנתי של הלווה.
ריבית החל מפריים + :0%
צרו קשר עם נאור קרדיט >>
 • הלוואות חוץ בנקאיות החל מ 5,000 ש״ח עד 250,000 ש״ח
 • קבלת הכסף תוך 3 שעות מרגע אישור ההלוואה
 • ע97% אחוזי הצלחה עם מאות אלפי לקוחות מרוצים
(5)
5
ריבית החל מפריים + :1%
צרו קשר עם מגדלור פיננסים >>

הלוואות החל מ100,000 ש״ח ליזמים ועסקים

פריים + 1%-11%*

 

עלות חודשית:2
צרו קשר עם מימון כל >>

אם יש לכם רכב משנת 2015 או חדש יותר, תוכלו להשתמש בו כערבות לקבלת הלוואה למגוון מטרות. תהליך זה מאפשר העברת הכספים לחשבון הבנק שלכם באופן מהיר, תוך שמירה על בעלות על הרכב ופריסת החזר ההלוואה בצורה נוחה. הלוואה זו מוצעת עם תהליך פשוט וידידותי, שאינו דורש מכם להשקיע זמן בפגישות או הליכים מורכבים, ומספקת מענה מהיר לצורכים הפיננסיים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *