השוואת מחירים לעסקים קטנים ובינוניים
 1. בית
 2. /
 3. כללי
 4. /
 5. מרכזיות אנלוגיות VS מרכזיות...

מרכזיות אנלוגיות VS מרכזיות וירטואליות VS מרכזיות בענן (מעודכן לשנת 2021)

מרכזייה היא מרכז התקשורת של הארגון. היא מחברת בין גורמים שונים בתוך הארגון, בין העובדים למנהלים, בינם לבין הלקוחות, הספקים והכרחית ליצירת פעילות שגרתית באופן שוטף. בעבר, תפקידה של המרכזייה היה לחבר בין שלוחות שונות באותו ארגון (ולרוב גם באותו מבנה). היום המרכזיות מספקות שירותים רחבים בהרבה.

לצד מרכזיות אנלוגיות ששימושיות גם היום, אפשר למצוא מרכזיות וירטואליות ומרכזיות בענן. המרכזיות לא רק מקשרות בין הגורמים השונים בארגון אלא גם מציגות רישומי שיחות, מקליטות את השיחות, מציעות מעגלי המתנה, משלבות בקרת כניסת ויציאת עובדים ופונקציות נוספות.

בשנת 2021 עומדים לרשות הארגון שלושה סוגים של מרכזיות: מרכזיות אנלוגיות, מרכזיות וירטואליות ומרכזיות בענן. בחנו את ההבדלים בין השלושה, היתרונות והחסרונות וחזרנו עם מסקנות ברורות איזו מרכזיה מתאימה לאיזה ארגון.

ההשפעה של המרכזייה על הארגון וחשיבות בחירתה

מזה מספר עשורים שהמרכזיות מהוות חלק בלתי נפרד מהתקשורת הארגון. בעבר, התפקיד המרכזי של המרכזייה היה לקשר בין כלל הגורמים הפנים ארגוניים ושלהם מול גורמים חיצוניים. המרכזיות התפתחו והיום הן מספקות שירותים נרחבים שביכולתם לשפר את התקשורת הארגונית וההתנהלות מול הגורמים השונים.

היום, כאשר יותר עובדים מהבית, ישנה משמעות גדולה עוד יותר לבחירת המרכזייה. כל ארגון, חברה ועסק צריכים להשקיע מחשבה מקדימה לפני בחירת המרכזייה ולראות את הטווח הקרוב והרחוק כשהכלל שיש לזכור הוא שהמרכזיות צריכות לשרת את הארגון ולא להפך. 

👍בבחירת מרכזייה על הארגון להסתכל על הטווח הקרוב והרחוק ולבחור בפתרון שיאפשר לו לחסוך משאבים לאורך זמן

שלושת סוגי המרכזיות העומדות לרשות העסק

שלושת המרכזיות המשמשות את העסקים יהיו אנלוגיות, וירטואליות וענן. בכל אחת מהן יכולות להיות תתי מרכזיות הנבדלות זו מזו בפונקציות שהן מציעות ובציוד הקצה.

 מרכזיות אנלוגיות

מרכזיות אנלוגיות מחברות בין המשתמשים דרך קווי תקשורת. הן לא מחוברות לרשת האינטרנט ולכן סיכויי הפריצה שלהן נמוכים באופן משמעותי. היום כמעט ולא נראה עוד מרכזיות אנלוגיות אלא במוסדות ביטחוניים וכאלו שרוצים להשאיר את המידע במערכת פנימית בלבד.

בעבר הרחוק, המרכזיות האנלוגיות כללו חיוג למרכז התקשורת ושם ניתבו את השיחות באופן ידני. בשלב מאוחר יותר אפשר היה לראות את הגרסה מתקדמת של המרכזיות הללו בכל ארגון ועסק אשר רצה לחבר בין העובדים בצורה יעילה ולהרחיב את מספר קווי הטלפון שהיו בשימוש.

היום עדיין אפשר למצוא מרכזיות אנלוגיות אשר אינן מתבססות על חיבור מחשב. מרכזיות אלו נחשבות לאמינות, הן מגדילות את מספר הקווים בהן יכול להשתמש הארגון (עד לגבול מסוים), אך שינויים בדרישות עשוי להוביל לפעולות יקרות.

מרכזיות טלפון בניו יורק, 1955

מרכזיות וירטואליות

מרכזיות וירטואליות הן מסוג VOIP – Voice Over IP והיא יושבת בארון השירות של ספק השירות (בישראל הספק יכול להיות בזק או סלקום). כל השיחות מתבצעות דרך רשת האינטרנט, ממש בדומה לשיחות סקייפ, ווטסאפ וזום. ההבדל בין המרכזיות השונות הוא במיקום השרת עליו נמצאת המרכזייה.

מרכזייה זו מחברת גורמי תקשורת שונים במערכת אחת ואליה ניתן לחבר סוגים שונים של מכשירים כולל טלפונים חכמים, טלפונים אנלוגיים, טלפונים ניידים וכמו כן תוכנות מחשב שונות. המרכזייה נמצאת על גבי שרתים שהגישה אליהם מוגבלת לכתובת IP מסוימת שאושרה מראש. מכאן אפשר לראות כי גמישות המערכת גם היא מוגבלת.

מרכזיות אלה משמשות אותנו כבר מעל לשני עשורים כאשר כל אחת מספקת שירותים שונים, מסורתיים וחדשניים. לצד השירות המסורתי של ניתוב שיחות המרכזייה הווירטואלית כוללת תכונות של מעגלי המתנה, הגדרת זמני פעילות, הקלטת שיחות, רישום שיחות לניתוח עתידי, מוזיקה בהמתנה, יצירת חדרי ועידה, חיבור למערכת CRM ותכונות רבות נוספות.

מרכזיות בענן

מרכזיות בענן הן הדור החדש והמתקדם של המרכזיות. מרכזיות אלו מספקות את כל השירותים שמספקות המערכות הישנות והרבה יותר מכך כשכל המידע והתקשורת מתבסס על הענן של הספק. מרכזיית הענן מותקנת בענן אשר נגיש מכל מקום, בהתאם להגדרות האבטחה. ניהול המרכזייה פשוט ממש כמו ניהול הדוא"ל ופונקציות אחרות השימושיות בחיי היום יום.

בעידן שלנו, ישנו יתרון משמעותי לשירותי ענן כיוון שאלו מאפשרים לעבודה להמשיך באופן שוטף גם כשהעובדים לא נמצאים פיזית באותו מקום. הענן מרכז את הצרכים השונים של העסק ובתוך כך את כל שירותי המחשוב והתקשורת.

הענן נמצא תחת אבטחה מקצועית סביב השעון כך שכל המידע מוגן מפני גורמים עוינים. כמו כן, גמישות שירותי הענן מאפשרים לכל מנהל (Admin) להוסיף ולהסיר שירותים בקלות ובפשטות ולשלם עליהם בהתאמה לצורך הארגוני (מה שלא קיים במרכזייה וירטואלית).

השוואה בין מרכזיות אנלוגיות, מרכזיות וירטואליות, מרכזיות בענן

מצד אחד העולם התקדם והמרכזייה החדשה ביותר היא מרכזיה בענן. מצד שני כל ארגון יכול לבוא עם דרישות שונות וכדי לעזור בבחירת המרכזייה הנכונה ביצענו השוואה בין פרמטרים מרכזיים:

הקמה

אופן הקמת המרכזייה יכול להשפיע על החלטת הארגון האם לצאת לדרך או האם לחפש אחר חלופות. גם כאשר הארגון שואף להישאר פיזית במקומו, עליו להביא בחשבון את החיים הדינמיים ואת השינוי אל עבר עבודה מהבית ומהשטח.

מבחינת ההקמה, מרכזיות אנלוגיות דורשות את המאמץ הגדול ביותר והגמישות שלהן מינימלית בכל הנוגע להעברה למיקום חדש והוספת שלוחות. מרכזיות וירטואליות ומרכזיות בענן אינן דורשות חומרה פיזית ותהליך ההקמה פשוט ונוח.

לסיכום: מבחינת הקמה, אפשר לראות כי מרכזיה אנלוגית דורשת את המשאבים הגדולים ביותר לעומת מרכזיות וירטואליות ובענן.

עלויות

חלק זה הוא המורכב ביותר לבחינה כיוון שהעלות משתנה בהתאם לשירותים אותם מקבל הארגון. בנוסף, בבחינת העלויות יש להתייחס לעלות ההתקנה הראשונית ולעלות החודשית. בבחינת העלויות, מרכזיה אנלוגית עשויה להיות הזולה ביותר, במידה והיא אכן משרתת את הארגון לאורך זמן. העלות היא עבור הציוד הראשוני במידה וזה לא משנה, אין עלויות נוספות.

עלות מרכזיות וירטואליות או מרכזיות בענן משתנה בהתאם למספר השלוחות והשירותים אותם מספקת החברה. כבר הכנו השוואת מחירים מפורטת בין החברות והשירותים השונים ואותה ניתן לראות בלחיצה כאן. בחינת עלות ההקמה מראה כי המחירים נעים בין 0 שקלים עבור מרכזיה וירטואלית של HOT/ בזק או מרכזיה בענן של Teleco ועד למחיר של 610 שקלים עבור מרכזייה ווירטואלית של HOT.

בחינת עלויות התחזוקה החודשיות מצביעה על מחירים אשר נעים מ-14 שקלים לשלוחה במרכזיה הווירטואלית של HOT ועד 70 שקלים לשלוחה. לכל אלה מתווספת עלות שיחה על פי דקה אשר יכולה לעמוד על 0 שקלים ולהגיע עד לעלות של 0.973 לדקת שיחה.

לסיכום: מבחינת עלויות יש לבחון את החבילה המוצעת ולשים דגש על עלות חודשית וכן את אפשרות הגמישות בכל הנוגע להתאמת צרכי העסק. בהשוואת ההצעות יש לבדוק האם העלות החודשית כוללת הקלטת שיחות, ניתוב שיחות (IVF) ואת כלל המרכיבים שנכללים בה.

תפעול

מרכזייה אנלוגית מציעה מעט פונקציות ולכן היא פשוטה מבחינת התפעול. לעומת זאת מרכזייה וירטואלית יכולה להיראות מורכבת יותר לתפעול, אך היא מחברת בין פונקציות רבות. לעתים נדרשת תקופת הסתגלות כדי ליהנות מהפונקציות השונות. בכל הנוגע לשינויים, לעתים יש צורך במעורבות צד נוסף ופניה לספק השירות. הדבר יכול להוות חיסרון משמעותי לעומת שירותי מרכזיה בענן.

מרכזיה בענן היא פשוטה לתפעול כיוון שהיא מרכזת את כל המידע במקום אחד. הארגון יכול ליהנות מגמישות רבה בכל הנוגע להתאמת השירותים לצרכיו והדבר יכול להוביל לחיסכון משמעותי הן בזמן התפעול והן בעלויות בעבור תשלום על השירות.

לסיכום: מרכזיה בענן מספקת את התפעול הנוח ביותר לעומת הפונקציות הניתנות לארגון. כל הפעולות מתבצעות ממחשבי הארגון בהתאם להגדרות הגישה שנקבעו מראש.

אבטחה

אחד האיומים המשמעותיים על כל ארגון הוא איום הסייבר. כמעט כל ארגון ועסק חייב לדאוג למערך הגנה מתאים וכבר מזמן לא מדובר רק באנטי וירוס ותוכנות הגנה שנמצאות על המחשב. היום ברור כי הארגון לא יכול לשלוט בכל פעולות העובדים וכי האיומים יכולים להגיע מכיוון לא צפויים.

המרכזייה האנלוגית אינה ניתנת לפריצה ולכן ניתן לראות אותה לעתים בארגונים ביטחוניים. המרכזייה הווירטואלית יושבת אצל ספקים רציניים ומספקת פתרונות אבטחה אך גם מוגבלת בגמישות שלה וביכולת הגישה ממקומות שונים. מרכזיה בענן נמצאת תחת אבטחה מתמדת ובו זמנית מציעה גמישות תפעול מכל מקום.

לסיכום: אין להתעלם מהתועלות של כל מרכזייה ועל אף שמרכזייה אנלוגית אינה ניתנת לפריצה, היא מגושמת, יקרה ומוגבלת ביכולות שלה. לעומת זאת מרכזיה בענן מספקת אבטחה לצד הגמישות הגדולה ביותר.

בשורה התחתונה – איזו מרכזיה הכי טובה לארגון שלך?

הטבלה הבאה משווה את הנתונים השונים בצורה ברורה ותסייע לך לקבל החלטה איזה סוג מרכזיה הוא הטוב ביותר עבור הארגון שלך:

מרכזיה בענן 3CX מבית מינץ ל.מ.א בע"מ

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

מינימום לחשבונית לכל לקוח - 250 ש"ח מע"מ שלושה חודשים ראשוניים חינם טלפון IP במתנה!
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה25 ₪ לשלוחה, עד 10 שלוחות
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמה350₪
מרכזיה בענן 3CX מבית מינץ ל.מ.א בע"מ

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת מינץ

מרכזיה בענן 3CX מבית מינץ ל.מ.א בע"מ

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה בענן של 1COM בשיתוף Telecom Experts

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

 • נתב שיחות ללא עלות
 • תא קולי לכל שלוחה
 • קבלת פקס. למייל 1 חינם כל אחד נוסף 4.9 ש"ח לחודש
 • הקלטת שיחה למשך 90 יום ללא עלות
 • הודעות ומוסיקה בזמן החזקת השיחה
 • חיוג מאאוטלוק, click 2 dial מכל דף אינטרנט
 • שלוחות בסמארטפון/טאבלט/מחשב.
 • שיחות ועידה, הקלטות, סינון שיחות
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה129 ₪ עבור 5 שלוחות
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמה395₪
מרכזיה בענן של 1COM בשיתוף Telecom Experts

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת Teleco

מרכזיה בענן של 1COM בשיתוף Telecom Experts

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה בענן של I.T.D בשיתוף Telecom Experts

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

 • נתב שיחות דינאמי
 • השמעת מיקום בתור
 • צלצול כפול בקו נייח ובסלולרי
 • אפליקצייה סלולרית.
 • כניסה לתור, המתנה נעימה
 • הודעות ומוסיקה בזמן החזקת השיחה
 • שיחות ועידה, הקלטות, סינון שיחות
 • תא קולי למייל, Call Back, Click2Call
 •  שירותי קבלת פקסים & Fax2Mail
 • עקוב אחרי
 • אפשרות לאינטגרציה עם מערכות חיצוניות
 • מועד טכנאי לטיפול בתקלות עסקי עד 4 שעות
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה60 ₪ עבור 5 שלוחות
עלות דקת שיחה0.05₪
עלות הקמה0₪
מרכזיה בענן של I.T.D בשיתוף Telecom Experts

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת Teleco

מרכזיה בענן של I.T.D בשיתוף Telecom Experts

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה בענן של אומניטלקום

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

מינימום חיוב חודשי 99 ש״ח.
כלול במחיר: מוזיקה בהמתנה, צלצול קבוצתי, תא קולי למייל, שיחת ועידה, שירות ותמיכה.
שירותים שניתן להוסיף: נתב שיחות עסקי מתקדם, מוזיקה בהמתנה, צלצול קבוצתי, תא קולי למייל, שיחת ועידה, תור ממתינים, Fax2Mail, חדר ועידה, הקלטת שיחות, אינטגרציה למערכות CRM, שלוחה סלולית מתקדמת ועוד.
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה8.5 ₪ לשלוחה
עלות דקת שיחה0.06₪
עלות הקמה70 ₪ (לשלוחה)
מרכזיה בענן של אומניטלקום

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת אומניטלקום

מרכזיה בענן של אומניטלקום

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה בענן עד 2 שלוחות | Paycall

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

400 דקות לנייח וניידים כלולות במחיר 
 • נתב שיחות דינאמי
 • האזנות והתפרצות לשיחה
 • כניסה לתור, המתנה נעימה
 • הודעות ומוסיקה בזמן החזקת השיחה
 • שיחות ועידה, הקלטות, סינון שיחות
 • תא קולי למייל, Call Back, Click2Call
 •  שירותי קבלת פקסים & Fax2Mail
 • עקוב אחרי
 • צלצול בו זמנית
 • מגוון דוחות בזמן אמת
 • אפשרות לאינטגרציה עם מערכות חיצוניות
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה59₪
עלות דקת שיחה0.10₪
עלות הקמה99₪
מרכזיה בענן עד 2 שלוחות | Paycall

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת Paycall

מרכזיה בענן עד 2 שלוחות | Paycall

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה בענן של Voxia

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

*שרות המרכזיה כולל ללא תשלום נוסף בכל שלוחה: הגדרת זמן הפעילות, נתבי שיחות ( ללא מגבלת כמות ), תורי המתנה, מוסיקה בהמתנה, תא קולי, יכולות הקלטת שיחות, שיחות וועידה, שיחה מזוהה, חיוג מקוצר, העברת / משיכת שיחה ועוד... *אין צורך בהתקנה פיזית של מרכזייה בבית העסק, או להחליף מספרי טלפון קיימים. *השירות ללא התחייבות וללא דמי ביטול. *כולל חבילת דקות שיחה * מינימום 2 שלוחות
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה25 ₪ לשלוחה
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמההחל מ -100 ₪
מרכזיה בענן של Voxia

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת Voxia

מרכזיה בענן של Voxia

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה בענן של סלקום בשיתוף Telecom Experts

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

 • נתב שיחות ללא עלות
 • תא קולי לכל שלוחה
 • שיחות חינם בין שלוחות מרכזיה
 • כניסה לתור, המתנה נעימה
 • הודעות ומוסיקה בזמן החזקת השיחה
 • שיחות ועידה, הקלטות, סינון שיחות
 •  שירותי קבלת פקסים & Fax2Mail
 • עקוב אחרי
 • 5 מכשירי טלפון שולחני בהחזר מלא  דגם ילינק T27
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה229 ₪ עבור 5 שלוחות
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמה0₪
מרכזיה בענן של סלקום בשיתוף Telecom Experts

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת Teleco

מרכזיה בענן של סלקום בשיתוף Telecom Experts

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה סלולרית Smart X

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

מינימום חיוב חודשי 99 ש״ח.כלול במחיר: מספר סלולרי, 15GB גלישה, הקלטת שיחות למשך 24 חודשים, מספר מזהה של העסק, מוזיקה בהמתנה, תא קולי למייל, שירות ותמיכה. ניתן להוסיף: 60GB גלישה, תור ממתינים, חיבור לדשבורד מתקדם, אינטגרציה למערכות CRM ועוד."
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה72 ₪ לשלוחה
עלות דקת שיחהללא עלות או הגבלה
עלות הקמהעלות הקמה ב 1 ₪
מרכזיה סלולרית Smart X

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת אומניטלקום

מרכזיה סלולרית Smart X

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה בענן של פרטנר בשיתוף Telecom Experts

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

 • נתב שיחות ללא עלות
 • תא קולי לכל שלוחה
 • כולל 500 דקות שיחה נייח / נייד בחודש
 • כניסה לתור, המתנה נעימה
 • הודעות ומוסיקה בזמן החזקת השיחה
 • שיחות ועידה, הקלטות, סינון שיחות
 • מחיר כולל נתב עסקי אלחוטי משולב מודם סלולרי ומתג לחיבור טלפוני IP
 • מחיר כולל חבילת אינטרנט עם גיבוי סלולרי 100/5 מגה
 • כל טלפון IP דגם ילינק T27  בעלות 13 ש"ח ל 36 חודשים
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה250 ₪ עבור 5 שלוחות
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמה399₪
מרכזיה בענן של פרטנר בשיתוף Telecom Experts

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת Teleco

מרכזיה בענן של פרטנר בשיתוף Telecom Experts

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה סלולרית Smart X – הכל כלול

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

מינימום חיוב חודשי 99 ש״ח.כלול במחיר: מספר סלולרי, 60 GBגלישה, הקלטת שיחות למשך 24 חודשים, מספר מזהה של העסק, מוזיקה בהמתנה, תא קולי למייל, שירות ותמיכה. ניתן להוסיף: 60GB גלישה, תור ממתינים, חיבור לדשבורד מתקדם, אינטגרציה למערכות CRM ועוד."
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה91 ₪ לשלוחה
עלות דקת שיחהללא עלות או הגבלה
עלות הקמהעלות הקמה ב 1 ₪
מרכזיה סלולרית Smart X - הכל כלול

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת אומניטלקום

מרכזיה סלולרית Smart X - הכל כלול

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיית IP Centrex של סלקום

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

המחיר לשלוחה אינו כולל הקלטת שיחותהקלטת שיחות הינה בעלות נוספת של 15 ₪ לחודש
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחהלמחירים מלאים השאר/י פרטים
עלות דקת שיחהלמחירים מלאים השאר/י פרטים
עלות הקמהלמחירים מלאים השאר/י פרטים
מרכזיית IP Centrex של סלקום

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת סלקום

מרכזיית IP Centrex של סלקום

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיית ה IP Centrex | בזק

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

עד 5 שלוחות בלי תוספת
 • 4 שיחות בו זמנית.
 • תא קולי שיחה מזוהה שיחת ועידה לכל שלוחה.
 • אחריות ותמיכה 24/7.
 • עלות אחזקת קווי בזק.
 • מוביל ונגרר.
 • העברת שיחות ודיבור חינם בין השלוחות.
 • בשיחות היוצאות הלקוחות יראו רק את המס' הראשי של העסק.
 • מס' ישיר לכל שלוחה.
 • ניהול המרכזייה מרחוק דרך פורטל אינטרנטי.
 • מועד טכנאי לטיפול בתקלות עיסקי עד 4 שעות
סוג מרכזיה | וירטואלית
עלות שלוחההחל מ 99 ₪
עלות דקת שיחה0.97₪
עלות הקמה0₪
מרכזיית ה IP Centrex | בזק

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת בזק

מרכזיית ה IP Centrex | בזק

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיה סלולרית Smart X – שלוחת גיבוי

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

מינימום חיוב חודשי 99 ש״ח.גלישה סלולרית 1GB,שיחות יוצאות בישראל לפי שימוש,SMS/MMS לפי שימוש,הקלטת שיחות ושמירתם למשך 24 חודשים כרטיס SIM,מספר סלולרי (כולל אפשרות לניוד מספר קיים),נתב שיחות מתקדם,צלצול קבוצתי,מספר מזהה של העסק,תא קולי למייל,מוזיקת המתנה
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה39 ₪ לשלוחה
עלות דקת שיחה0.06₪
עלות הקמה70 ₪ (לשלוחה)
מרכזיה סלולרית Smart X - שלוחת גיבוי

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת אומניטלקום

מרכזיה סלולרית Smart X - שלוחת גיבוי

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיית סנטריקס לעסק גדול

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

 • 12 שלוחות
 • 2 טלפוני Yealink T27
 • 10 טלפוני Yealink T19
 • מתג התקנה
 • אינטרנט 500 מגה ספק
 • שירות עסקי ייעודי
 • כולל חבילת אינטרנט וספק Mb 500/10Mb
 • המחיר אינו כולל מע"מ
בכפוף לתנאי החוזה ותנאי השירות | יחידות הקצה ( טלפונים, התקנה ומתגים) בפריסה ל-36 תשלומים  | כל המחירים הינם ללא מע"מ | מחיר חבילת האינטרנט הינו מחיר משוכלל ל-12 חודשים  | חבילות הדקות מאפשרת תקשורת בין השלוחות ללא עלות ו-100 דקות שיחה לנייד ולנייח ליעדים חיצוניים | חלק מהתכונות הנוספות כרוכות בתשלום נוסף | מרכזייה לעסק = מרכזיית טלפונים = מרכזייה בענן = Cloud PBX = IP Centrex  = מרכזיות IP
סוג מרכזיה | וירטואלית
עלות שלוחה38 ₪ לשלוחה עד 12 שלוחות
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמה0₪
מרכזיית סנטריקס לעסק גדול

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת HOT

מרכזיית סנטריקס לעסק גדול

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיית סנטריקס לעסק בינוני

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

 • 8 שלוחות
 • 2 טלפוני Yealink T27
 • 6 טלפוני Yealink T19
 • מתג התקנה
 • אינטרנט 500 מגה ספק
 • שירות עסקי ייעודי
 • כולל חבילת אינטרנט וספק Mb 500/10Mb
 • המחיר אינו כולל מע"מ
בכפוף לתנאי החוזה ותנאי השירות | יחידות הקצה ( טלפונים, התקנה ומתגים) בפריסה ל-36 תשלומים  | כל המחירים הינם ללא מע"מ | מחיר חבילת האינטרנט הינו מחיר משוכלל ל-12 חודשים  | חבילות הדקות מאפשרת תקשורת בין השלוחות ללא עלות ו-100 דקות שיחה לנייד ולנייח ליעדים חיצוניים | חלק מהתכונות הנוספות כרוכות בתשלום נוסף | מרכזייה לעסק = מרכזיית טלפונים = מרכזייה בענן = Cloud PBX = IP Centrex  = מרכזיות IP 
סוג מרכזיה | וירטואלית
עלות שלוחה49 ₪ לשלוחה עד 8 שלוחות
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמה0₪
מרכזיית סנטריקס לעסק בינוני

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת HOT

מרכזיית סנטריקס לעסק בינוני

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיית סנטריקס לעסק קטן

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

חדשנות טכנולוגית- התאמה מלאה לעבודה מהבית, נתב קולי ללא צורך בלחיצה, שירותי קישור ישיר של שיחות ל-SMS ו-WhatsApp גמישות והתאמה אישית - ממשק ניהול מתקדם וידידותי בעברית המותאם לצרכי העסק שירות, תמיכה ותחזוקה- צוות מומחים בעלי ניסיון המבצעים ניטור תקלות 7/24 מחירים שלא ישאירו אתכם אדישים - תשלום חודשי קבוע וידוע מראש שיחסוך לעסק עלויות משמעותיותהמחיר אינו כולל מע"מבכפוף לתנאי החוזה ותנאי השירות | יחידות הקצה ( טלפונים, התקנה ומתגים) בפריסה ל-36 תשלומים  | כל המחירים הינם ללא מע"מ | מחיר חבילת האינטרנט הינו מחיר משוכלל ל-12 חודשים  | חבילות הדקות מאפשרת תקשורת בין השלוחות ללא עלות ו-100 דקות שיחה לנייד ולנייח ליעדים חיצוניים | חלק מהתכונות הנוספות כרוכות בתשלום נוסף | מרכזייה לעסק = מרכזיית טלפונים = מרכזייה בענן = Cloud PBX = IP Centrex  = מרכזיות IP 
סוג מרכזיה | וירטואלית
עלות שלוחה70 ₪ לשלוחה עד 4 שלוחות
עלות דקת שיחה0.08₪
עלות הקמה0₪
מרכזיית סנטריקס לעסק קטן

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת HOT

מרכזיית סנטריקס לעסק קטן

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרשלוחה חכמה לעסקים גדולים (10 שלוחות ומעלה)

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

כולל כל השירותים, נתב שיחות, מוזיקה וכדומה..לא כולל הקלטת שיחותהקלטת שיחות בעלות נוספות של 5 ש"ח לכל שלוחהההצעה תקפה ללקוחות עם 10 שלוחות ומעלה 
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה14.90₪
עלות דקת שיחה0.03₪
עלות הקמה249₪
שלוחה חכמה לעסקים גדולים (10 שלוחות ומעלה)

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת SOS OPA

שלוחה חכמה לעסקים גדולים (10 שלוחות ומעלה)

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרשלוחה חכמה לעסקים קטנים (עד 10 שלוחות)

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

כולל כל השירותים, נתב שיחות, מוזיקה וכדומה..לא כולל הקלטת שיחותהקלטת שיחות בעלות נוספות של 5 ש"ח לכל שלוחהההצעה תקפה ללקוחות  עד 10 שלוחות 
סוג מרכזיה | בענן
עלות שלוחה19.90₪
עלות דקת שיחה0.03₪
עלות הקמה249₪
שלוחה חכמה לעסקים קטנים (עד 10 שלוחות)

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת SOS OPA

שלוחה חכמה לעסקים קטנים (עד 10 שלוחות)

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרמרכזיית סנטריקס מבית הוט עסקים

מרכזיות IP לעסקים
פרטים נוספים +

סגור

 • 8 שלוחות
 • 2 טלפוני Yealink T27
 • 6 טלפוני Yealink T19
 • מתג התקנה
 • אינטרנט 500 מגה ספק
 • שירות עסקי ייעודי
 • כולל חבילת אינטרנט וספק Mb 500/10Mb
 • המחיר אינו כולל מע"מ
בכפוף לתנאי החוזה ותנאי השירות | יחידות הקצה ( טלפונים, התקנה ומתגים) בפריסה ל-36 תשלומים  | כל המחירים הינם ללא מע"מ | מחיר חבילת האינטרנט הינו מחיר משוכלל ל-12 חודשים  | חבילות הדקות מאפשרת תקשורת בין השלוחות ללא עלות ו-100 דקות שיחה לנייד ולנייח ליעדים חיצוניים | חלק מהתכונות הנוספות כרוכות בתשלום נוסף | מרכזייה לעסק = מרכזיית טלפונים = מרכזייה בענן = Cloud PBX = IP Centrex  = מרכזיות IP 
סוג מרכזיה | וירטואלית
עלות שלוחה14 ₪ לשלוחה
עלות דקת שיחה0.06₪
עלות הקמה610 ₪ (17 ₪ * 36 חודשים)
מרכזיית סנטריקס מבית הוט עסקים

השאר פרטים לקבל הצעה מחברת HOT

מרכזיית סנטריקס מבית הוט עסקים

שליחת הפרטים מהווה אישור תקנון האתרAvatar

מאת מיטל אור

מיטל אור, אשת תוכן ובעלת חברת כתיבה באנגלית ובעברית. מאמינה שגם בעולם הדיגיטלי יש חשיבות לפיתוח הקשרים האישיים והדבר חייב לבוא לידי ביטוי בכל פעולה עסקית, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות.

השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תוצג באתר

מאמרים וכתבות מהבלוג שלנו