החבילות המומלצות ביותר עבור קופות ממוחשבות לעסקים עם מערכת EMV

בכל יום, אתם מגהצים עשרות אם לא מאות פעמים את כרטיסי האשראי של הלקוחות. לכאורה, מה יכול להיות פשוט יותר מביצוע עסקאות באשראי? בפועל, גם אתם נאלצים להתמודד עם מקרי הונאה והכחשות עסקה. הקלות שבה ניתן לבצע את אותן עסקאות, נותנת פתח אדיר לביצוע הונאות וגניבות באשראי.

תקן ה-EMV, מאפשר גם לכם ליהנות מראש שקט, ולבסס בעבור קהל הלקוחות שלכם את התנאים הבטוחים ביותר לביצוע עסקאות. לשמחתכם ולשמחת הלקוחות, הסבירות למקרים שכאלו פוחתת משמעותית כשהקופה הרושמת שלכם מסונכרנת למסוף סליקה EMV. 

כאן באתר שלנו, תוכלו להתרשם משלל דגמים של קופות ממוחשבות לבית העסק. ישנם דגמים עם מערכת מובנית המאפשרת תשלום בתקן EMV, ביניהם:

  • Pax e800 smart pos
  • Carbon 10
  • E 700
  • ובנוסף: מסופי סליקה חיצוניים לקופה הממוחשבת

בנק ישראל ורצונו להטמיע את התקן אינו הסיבה היחידה לרכוש את קופה עם תקן EMV. לפניכם, כל הסיבות להתקדם לקופה ממוחשבת עם התקן החדש.

צ'ק בוקס - השוואת מחירי סליקה וקופות ממוחשבות לעסק

קופה ממוחשבת עם תקן EMV – איך יראו מעתה העסקאות שלכם?

הדבר היחיד שעתיד להשתנות הוא אופן התשלום: אם עד כה אתם הייתם אלו שמגהצים את כרטיס האשראי, הרי שכעת פעולת החיוב עוברת לאחריות הלקוח. עם סיכום העסקה, הלקוח שלכם יכניס את הכרטיס שלו לקורא הכרטיסים. "פעולת הקריאה" מתמקדת בשבב האלקטרוני שעל הכרטיס, ומי עם זיהויו יהיה על הלקוח להקיש את הקוד הסודי שלו כתנאי להשלמת העסקה. 

אז מה היא הבשורה הגדולה בעצם? מבלי שהקוד יוקש במסופון, לא יהיה ניתן להשלים את העסקה. כך, גם אם יתבצע ניסיון לבצע אצלכם עסקה עם כרטיס גנוב, הגנב לא יוכל לגנוב, בעל הכרטיס לא יצטרך להכחיש את העסקה ואתם לא תיאלצו לספוג הפסדים. 

הקשר בין תקן EMV בקופה ממוחשבת לעסקאות איכותיות

בסוף כל יום אתם סופרים את הקופה שלכם, ומסתמכים על ההכנסות היומיות והחודשיות. עם זאת, מה שקורה הוא שישנן עסקאות שמוכחשות ע"י בעלי הכרטיסים, שלבסוף מתבטלות על ידי חברות האשראי ואתם לא רואים שקל מהעסקה (למרות שסיפקתם מוצר מסוים). תקן ה-EMV מפחית בצורה משמעותית את היקפי הזיופים וההונאות, כך שהעסקאות שתבצעו יהיו בהכרח איכותיות. 

"אני בעצמי לא זוכר את הקוד האישי שלי. מה יעשו הלקוחות?"

מדובר על חשש שמציפים לא מעט בעלי עסקים. עם זאת, באמצעות אפליקציות כרטיסי האשראי, יכולים בעלי הכרטיסים לשחזר את הקוד שלהם תוך שניות, גם רגע לפני השלמת העסקה בבית העסק. חשוב להדגיש כי למרות שהלקוחות יאלצו להסתגל לשיטת הרכישה החדשה, הם עתידים ליהנות מאווירה צרכנית בטוחה ושקטה יותר. 

להתקדם לקופה ממוחשבת עם EMV – כן או לא?

התשובה חד משמעית והיא שכן. בעתיד הקרוב, כל בתי העסק בישראל יחויבו לבצע עסקאות על בסיס התקן הזה, כך שבמידה ואתם מתעניינים בימים אלו ברכישת קופה ממוחשבת, הבטיחו כי מדובר על קופה מתקדמת שתענה גם על הצרכים העתידיים שלכם.

החבילות המומלצות ביותר עבור קופות ממוחשבות לעסקים עם מערכת EMV

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *