החבילות המומלצות ביותר עבור מקסמו את פוטנציאל התרומות עם סליקת אשראי לעמותות

העמותה שבשמה אתם פועלים או בראשה אתם עומדים, פועלת ללא מטרת רווח. עם זאת, מטרת העל שלכם היא לגייס כמה שיותר כסף שיוכל להטיב עם חייהם של כמה שיותר אנשים. למרות כוונותיכם הטהורות, ללא תרומות משמעותיות לא תהיה תכלית או לגיטימיות לקיום העמותה. אז איך תוכלו להגדיל את התרומות, "לשמר" את התורמים הקבועים ולבסס תנאים נוחים לתרומה? עם סליקת אשראי לעמותות!

לטובת אלו שהספיקו לשכוח, הנה תזכורת לדרך בה היו מתרימות העמותות עד לפני כמה שנים: את מרבית התרומות היו מגייסים במזומן בימי התרמה ארציים-מרוכזים. ואיך זה היה עובד? מתנדבי העמותה היו עוברים מדלת לדלת, מציגים עצמם ומציעים לאנשים לתרום. כיום, התרמה בשיטה זו נדירה, והעמותות השונות משקיעות את משאביהן בגיוס תרומות "מתקדם" יותר. בין היתר – על בסיס סליקת אשראי לעמותות.

גיוס תרומות בכרטיס אשראי – מדוע כדאי?

הודות לפתרון הסליקה, אתם יכולים להגיע לכמה שיותר תורמים פוטנציאליים. מעבר לכך, התרומה באשראי מעצימה את "חוויית התרומה" של התורם. לפניכם, כל הסיבות להשקיע בעמוד נחיתה/אתר בית לעמותה ולשלב בו פתרון סליקת אשראי לעמותות:

  • העברת התשלום (התרומה), לא מותנית במפגש פיסי. כל אחד מהתורמים הפוטנציאליים יוכל לתרום מהמכשיר החכם או מהמחשב שלו, בזמנו.
  • סליקת האשראי עשויה להרחיב את מעגל התורמים שלכם משמעותית, שכן גם תורמים מחו"ל יוכלו לתרום לעמותה בלחיצת כפתור.
  • התורמים יכולים לתרום בכל יום בשנה, כמה פעמים בשנה! כלומר, לא מגבילים/מרגילים אותם ל"יום התרמה" פעם אחת בשנה.
  • האפשרות לתרום בכרטיס האשראי ולא בכסף מזומן, מנגישה את אפשרות התרומה ליותר אנשים. המשמעות = פוטנציאל לגיוס תרומות גדול יותר.
  • אם בעבר היה צורך לגייס המון מתנדבים בכדי להוציא לפועל את ימי התרומות (בין היתר, בשיתוף פעולה עם מסגרות חינוכיות), הרי שכעת אין צורך. גיוס התרומות אינו מותנה ב-X כוח אדם, אלא שכל תורם יכול לתרום בקלות באמצעות כרטיס האשראי.
  • כמו כן, ראוי לציין דבר נוסף וחשוב לא פחות: תרומות באשראי לא יכולות להיעלם או חלילה להיגנב, שכן הכסף שנתרם מגיע ישירות לחשבון הבנק של העמותה.

איך לבחור מערכת סליקת אשראי לעמותות?

אנו ממליצים לכם בסס את בחירתכם תוך התחשבות ב-3 הפרמטרים הבאים:

  • עלות הקמת מערכת הסליקה לעמותה
  • העלות החודשית המתחדשת בעבור שימוש במערכת
  • עמלת הסליקה עבור כל תרומה המתקבלת
מקסמו את פוטנציאל התרומות עם סליקת אשראי לעמותות | צ׳ק בוקס השוואת מחירים לעסקים
מקסמו את פוטנציאל התרומות עם סליקת אשראי לעמותות | צ׳ק בוקס השוואת מחירים לעסקים

זהו "השילוש הבסיסי" שבו אתם בעיקר צריכים להתחשב. עם זאת, חשוב להבטיח כי חברת הסליקה בה תבחרו, מציעה את האופציה לחשבונית דיגיטלית. כידוע, ע"פ חוק, גם עמותות צריכות לספק קבלות על הכסף שהן מקבלות. כלומר, על כל תרומה שאתם מקבלים עליכם להוציא קבלה. ולכן, כדאי לוודא מראש כי המערכת בה אתם מתעניינים אכן מחוברת למערכת קבלות אוטומטיות.

החבילות המומלצות ביותר עבור מקסמו את פוטנציאל התרומות עם סליקת אשראי לעמותות

2 ביקורות “מקסמו את פוטנציאל התרומות עם סליקת אשראי לעמותות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *